MASSADA

Prírodná starostlivosť o tvár, telo a harmóniu duše

Španielska kozmetika MASSADA ponúka širokú škálu prírodných a minerálnych produktov a ošetrení vďaka skúsenostiam v oblasti estetiky a starostlivosti o zdravie. Produkty sú profesionálne spracované a suroviny získané z Mŕtveho mora, Jordánska, Japonska, Chile, Senegalu a Francúzska. Begoña Vega je zakladateľka terapie Massada Natural a skúmala ako prispieť k dosiahnutiu celkovej pohody cez to najlepšie z prírody. Jej výskum viedol k rozvoju inovatívneho konceptu liečby ECOA metódy.

Metóda ECOA - ENERGIA, FARBA, VÔŇA

Kozmetika MASSADA ponúka špeciálne tvárové a telové ošetrenia pre ženy i mužov, masáže lávovými kameňmi, ajurvédske masáže, vyrovnávanie čakier a ďalšie procedúry, ktoré prispievajú k príjemnej relaxácii a k zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Pre kompletnú starostlivosť o tvár a telo prináša nielen relax, ale aj riešenia pre boj proti vráskam, akné, pigmentovým škvrnám, cievnym léziám, obezite a celulitíde.

MASSADA je dnes referenčným bodom pre najvyššiu kvalitu prírodnej terapie pre telo a starostlivosť o tvár. Exkluzívne produkty a ošetrenia pre telo dokonale spájajú komplex pre krásu a zdravie.

AURORA Solutions, Suprapharm s.r.o., Myslavská 644/190/A - 040 16, Košice - Tel.: +421 948 272 036